Zimní sezóna fotbalové mládeže

Předpřípravka

4.2. se naše předpřípravky zúčastnily druhého turnaje zimní halové ligy okresního fotbalového svazu Rychnov nad Kněžnou, naši nejmenší přesvědčivě zvítězili ve všech utkáních. Vamberk – Albrechtice B 11:0, Vamberk – Javornice 5:2, Vamberk – Rychnov Bílá 5:0, Vamberk – Přepychy 4:2. V základní části zimní halové ligy naše předpřípravka neztratila jediný bod a vyhrála všechna svá utkání.

11.3. Finálový turnaj zimní halové ligy okresního fotbalového svazu Rychnov nad Kněžnou, tělocvična Voděrady. Vamberk – Černíkovice 4:3, Vamberk – Albrechtice 1:5, Vamberk – Přepychy 10:3, Vamberk – Javornice 4:3. Předpřípravka TJ Baník Vamberk se umístila na prvním místě a stala se tak vítězem zimní halové ligy předpřípravek okresního fotbalového svazu Rychnov nad Kněžnou.

Mladší přípravka

18.3. se konal finálový turnaj mladší přípravky zimní halové ligy OFS Rychnov ve sportovní hale Romana Šebrleho v Rychnově nad Kněžnou. V ranní skupině nastoupilo naše družstvo Vamberk mladší. Vamberk – České Meziříčí 0:2, Vamberk – Solnice B 1:1, Vamberk – Černíkovice Bílá 1:0, Vamberk – Borohrádek 3:3, Vamberk – Přepychy 3:1, ve finálovém turnaji ZHL 3. místo, v celkovém pořadí ZHL 15. místo. V dopolední skupině nastoupilo naše družstvo Vamberk starší. Vamberk – Černíkovice červená 1:1, Vamberk – Rychnov 1:1, Vamberk – Slatina 2:0, Vamberk – Albrechtice 1:0, Vamberk – Týniště 0:3, ve finálovém turnaji ZHL 3. místo, v celkovém pořadí ZHL 9. místo. Nejužitečnějším hráčem byl zvolen Adam Tobiška hrající za Vamberk starší.

Starší přípravka

19.3. se konal finálový turnaj starší přípravky zimní halové ligy OFS Rychnov ve sportovní hale Romana Šebrleho v Rychnově nad Kněžnou. Vamberk/Rokytnice – Rychnov 0:4, Vamberk/Rokytnice – Doudleby/Sopotnice 0:3, Vamberk/Rokytnice – Černíkovice červená 1:2, ve finálovém turnaji ZHL 4. místo, v celkovém pořadí ZHL 4. místo.

Mladší žáci

18.3. se konal finálový turnaj mladších žáků zimní halové ligy OFS Rychnov na hřišti s umělým povrchem v Dobrušce. Vamberk – Borohrádek 0:1, Vamberk – České Meziříčí 1:0, Vamberk – Doudleby/Sopotnice 0:2, Vamberk – Týniště 0:2, Vamberk – Rychnov 0:0, Vamberk – Rokytnice 2:1, v celkovém pořadí ZHL 4. místo.

Starší žáci

18.3. DAHASL KP SŽ U 15 – skupina B, TJ Baník Vamberk/Viking Rokytnice – SK Solnice/TJ Sokol Černíkovice 1:12. Sestava: Khol, Kušta, Hamerský, Horenská, Kopsová, Sedláček, Kaute R., Horský, Kaute M., Holzbach, Hamerská, Franc, Svoboda, Kaute T. Branka: Kaute M. Příští utkání 25.3. v Třebechovicích p. O.

Konec zimní halové ligy a začátek jarní části sezóny. Všechny naše mládežnické týmy dohrály zimní halovou ligu. Velký úspěch slavily předpřípravky pod vedením trenéra Davida Martínka, 1. místo v základní části ZHL a vítezství ve finálovém turnaji jsou skvělým důkazem dobré práce s našimi nejmenšími. V dubnu nás čeká návrat na travnatá hřiště V Lukách a začátek jarní sezóny. OFS Rychnov již rozlosoval své soutěže, termíny turnajů již známe, nicméně místo konání turnajů se dozvíme až na jarním aktivu mládeže, který se koná 28.3., kde našim hlavním cílem bude získat co nejvíce domácích turnajů do našeho areálu V Lukách. Starší žáci již zahájili krajský přebor se silnou Solnicí, v dubnu dohrají základní část a následovat bude jarní nadstavba. Mladším žákům, starší přípravce a mladší přípravce začíná jarní sezóna 8.4., předpřípravce až 19.4.

Ondřej Frejvald, koordinátor fotbalové mládeže

Mladší žáci

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *