Děti z fotbalového oddílu TJ Baník Vamberk nastoupily s hráči FC Hradec Králové na hřiště k prvoligovému utkání v Malšovické aréně

TJ Baník Vamberk je partnerským klubem FC Hradec Králové, partnerství s prvoligovým klubem nám přináší mnoho výhod. Dětem našeho oddílu byl dán od našich přátel z Hradce nezapomenutelný zážitek. Před zraky osmi a půl tisíce diváků v utkání FC Hradec Králové s FC Zlín doprovodily hráče na hrací plochu. Takto zážitek okomentoval trenér starší přípravky Tomáš Hájek, „Myslím, že jsem se na to těšil víc jak děti, nevím, jestli si všechny uvědomily, co právě zažily. Je to nepopsatelný zážitek, ta atmosféra na stadionu, všichni si to moc užili, musím poděkovat vedení našeho oddílu, že tohle pro nás zařídili a samozřejmě FCHK, že podporují fotbal v regionu a umí udělat radost i těm nejmenším dětem z malého klubu.“.  Po nástupu se naši nejmenší přesunuli na tribunu, kde sledovali vítězství FC Hradec Králové nad Zlínem 2:0, zkrátka dokonalý fotbalový den. Fotografie a videa naleznete na našem facebooku. Rádi bychom pozvali děti každého věku na naše tréninky: Pojďte hrát fotbal za Vamberk a zažijte s námi radost z prvního gólu, vyhraného utkání, anebo třeba návštěvu hráčů FCHK.

Ondřej Frejvald, koordinátor fotbalové mládeže TJ Baník Vamberk, z.s.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *